Cyklobus

Chceli by ste si s partiou užiť krásy liptovského cykloregiónu s jeho viac ako 850 km značených cyklo-turistických trás? Alebo spoznávať regióny Slovenska, či cyklotrasy okolitých štátov, zo sedadla bicykla? Či vybrať sa na dlhší cyklovýlet s rodinou a deťmi? Alebo ste cyklonadšenci tešiaci sa na bike preteky a potrebujete previesť vaše vlastné tátoše?

Spojte nadšencov cykloturistiky z vášho okolia, naplánujte zaujímavú trasu a poďte s nami na jedinečný cyklotrip. Novinkou v našej ponuke je preprava cyklobusom s kapacitou 20 osôb a 20 bicyklov. Ponúkame dopravu novým špičkovým mikrobusom značky Mercedes Sprinter s krytým prívesným vozíkom pre vaše maximálne pohodlie a bezpečnosť prepravovaných bicyklov. Prepravujeme aj nadrozmerné bicykle a bicykle nad 20 kg. Neváhajte nás osloviť a spoločne naplánujeme nezabudnuteľný výlet.

Projekt je finančne podporený z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredníctvom Miestnej akčnej skupiny Horný Liptov v rámci prístupu LEADER. Cieľom projektu je zlepšenie podmienok cyklodopravy a podpory cykloturistiky v regióne Liptov.

Poďme sa spolu dohodnúť.


Prosím označte krúžok, v ktorom je srdiečko