Preprava osôb

Poskytujeme služby vnútroštátnej a medzinárodnej nepravidelnej autobusovej a mikrobusovej prepravy osôb a služby dopravnej agentúry. Naše služby využívajú mnohé cestovné kancelárie, spoločnosti, hotelové zariadenia, školy, univerzity, športové kluby, lyžiarske strediská, umelecké zoskupenia či jednotlivci.

Zabezpečujeme prepravu na dovolenky do prímorských letovísk, poznávacie zájazdy do turisticky, historicky a kultúrne významných európskych miest alebo pútnických miest s možnosťou zabezpečenia sprievodcu a poistenia, skibusy, lyžiarske zájazdy do domácich alebo zahraničných lyžiarskych stredísk.

Zabezpečujeme aj pracovné cesty, prepravu zamestnancov, transfery z letiska do hotelových zariadení, kyvadlovú prepravu osôb pri hromadných kultúrnych podujatiach, vo firemných areáloch či kúpaliskách, nákupné, športové či študijné zájazdy, školské výlety či svadby, oslavy a promócie.

Neváhajte a využite naše služby aj vy, ušijeme Vám ponuku na mieru. Naši profesionálni skúsení vodiči Vám budú počas celej cesty nápomocní a ústretoví.

Poďme sa spolu dohodnúť.


Prosím označte krúžok, v ktorom je spinka