Vozový park

V našom vozovom parku sa nachádza široká škála autobusov, mikrobusov či prívesnsných vozíkov. Neváhajte využiť našu ponuku služieb a poďte s nami za novými zážitkami.

Autobusy

VDL FUTURA II

57 + 1 + 1 miestny zájazdový autobus triedy EURO 5. Vybavený: Automatická klimatizácia, WC, ABS, ASR, ESP, retarder, audio, DVD, MP3, chladnička, bufet, kávovar, tónované sklá, sklápateľné sedadlá s bezpečnostnými pásmi a pohodlným výsuvom do uličky, palubný mikrofón.

SCANIA IRIZAR PB

50 + 1 + 1 miestny zájazdový autobus triedy EURO 5. Vybavený: Automatická klimatizácia, WC, ABS, ASR, ESP, retarder, audio, DVD, MP3, chladnička, bufet, kávovar, tónované sklá, sklápateľné sedadlá s bezpečnostnými pásmi a pohodlným výsuvom do uličky, palubný mikrofón, ťažné zariadenie, možnosť pripojenia skiboxu.

IRISBUS CROSSWAY

Medzimestský autobus triedy EURO 5 od výrobcu Iveco Czech Republic s kapacitou 49 + 1 miest na sedenie + 35 miest na státie. Vybavený: Automatická klimatizácia, ABS, ASR, ESP, retarder, audio, MP3, tónované sklá, sklápateľné sedadlá, ťažné zariadenie.

IRISBUS CROSSWAY LOW ENTRY

Autobus vhodný na regionálnu veľkokapacitnú bezbariérovú prepravu cestujúcich v triede EURO 5 s kapacitou 45 + 1 miest na sedenie + 47 miest na státie od výrobcu Iveco Czech Republic. Vybavený: Automatická klimatizácia, ABS, ASR, ESP, retarder, audio, MP3, tónované sklá, bezbariérová nájazdová rampa.

3 x MAN LION'S CITY

Nízkopodlažný autobus vhodný na regionálnu veľkokapacitnú bezbariérovú prepravu cestujúcich v triede EURO 4 s 36 + 1span> miestami na sedenie a 65 miestami na státie. Vybavený: ABS, EBS, ASR, retarder, bezbariérová nájazdová rampa.

Mikrobusy

MERCEDES BENZ SPRINTER

Mikrobus s 22 + 1 + 1 miestami na sedenie v triede EURO 6. Vybavený: ABS, ASR, EBS, automatická klimatizácia, audio, MP3, tónované sklá, polohovateľné sklápateľné sedadlá s výsuvom do uličky, veľký batožinový priestor.

MERCEDES BENZ V

Minibus s 7+1 miestami na sedenie. Vybavený: Viaczónová klimatizácia, kožený interiér, ABS, ESP, audio, MP3, ťažné zariadenie, polohovateľné sedadlá, tónované sklá.

Iné

VOZÍK NA PREPRAVU AUTOMOBILOV

Vozík na prepravu automobilov s kompaktnou prepravnou plochou a nosnosťou 2000 kg.

NEW HOLLAND T5 120

Traktor vybavený vymeniteľným náradím: pluh na zhŕňanie snehu, sypač a zametacia metla.

JCB 535-95 AGRI PLUS

Teleskopický nakladač s veľkokapacitnou radlicou a paletovacími vidlami s výsuvom ramena na 9 metrov.

VOLVO B71

Bager od spoločnosti Volvo s prednou radlicou typu žralok a paletovacími vidlami vybavený podkopovými lyžicami so šírkou 40 a 60 cm a svahovacou radlicou.

Poďme sa spolu dohodnúť.


Prosím označte krúžok, v ktorom je nota