Vozový park

V našom vozovom parku sa nachádza široká škála autobusov, mikrobusov či prívesnsných vozíkov. Neváhajte využiť našu ponuku služieb a poďte s nami za novými zážitkami.

Autobusy

VDL FUTURA II

57 + 1 + 1 miest na sedenie. Vybavený: Automatická klimatizácia, ABS, ESP, ASR, retarder, intarder, WC, audio, DVD, MP3, chladnička, bufet, kávovar, tónované sklá, sklápateľné sedadlá s bezpečnostnými pásmi, palubný mikrofón.

SCANIA IRIZAR PB

50 + 1 + 1 miestny klimatizovaný autobus. Vybavený: ABS, EBS, retarder, intarder, automatická klimatizácia, audio, DVD, MP3, chladnička, bufet, kávovar, tónované sklá, sklápateľné sedadlá s polohovateľnou opierkou hlavy, palubný mikrofón.

MAN A20

Nízkopodlažný autobus s 45 + 1 miestami na sedenie a 36 miest na státie. Vybavený: ABS, EBS, retarder, audio, automatická klimatizácia, bezbariérový vstup.

IRISBUS KAROSA C954

Autobus s 50 + 1 miestami na sedenie a 36 miestami na státie. Vybavený: ABS, EBS, retarder, audio.

Mikrobusy

MERCEDES SPRINTER

Mikrobus s 20 + 1 miestami na sedenie. Vybavený: ABS, EBS, automatická klimatizácia, audio, DVD, MP3, ťažné zariadenie, tónované sklá, polohovateľné sedadlá (sklápanie a vysúvanie do boku).

IVECO DAILY

Mikrobus s 20 + 1 miestami na sedenie. Vybavený: ABS, EBS, klimatizácia, audio, MP3, ťažné zariadenie, tónované sklá, polohovateľné sedadlá (sklápanie a vysúvanie do boku).

RENAULT MASTER

Mikrobus s 15 + 1 miestami na sedenie. Vybavený: ABS, klimatizácia, audio, MP3, DVD, ťažné zariadenie, polohovateľné sedadlá.

RENAULT MASTER

Mikrobus s 15 + 1 miestami na sedenie. Vybavený: ABS, klimatizácia, audio, MP3, DVD, ťažné zariadenie, polohovateľné sedadlá.

MERCEDES V

Minibus s 7+1 miestami na sedenie. Vybavený: Viaczónová klimatizácia, kožený interiér, ABS, ESP, audio, MP3, ťažné zariadenie, polohovateľné sedadlá, tónované sklá.

Iné

VOZÍK NA PREPRAVU AUTOMOBILOV

CYKLOVOZÍK NA PREPRAVU 20 BYCIKLOV

NÁKLADNÝ PRÍVES

TRAKTOR BAGER MF 750

Poďme sa spolu dohodnúť.


Prosím označte krúžok, v ktorom je oblak